Iki „Kengūros“ akivaizdinio konkurso registracijos pradžios liko

Naujienos

Kviečiame į "Kengūros" vasaros stovyklą!

5-8 klasių akivaizdinio konkurso nugalėtojus ("Bičiulius" ir "Kadetus") kviečiame į "Kengūros" vasaros stovyklą, kurią dalinai finansuoja "Kengūra". 1-25 vietų laimėtojams taikoma pirmenybė (atsakymų laukiame iki penktadienio, gegužės 12-osios, vakaro), po to laisvos vietos bus pasiūlytos žemesnes vietas užėmusiems dalyviams. Informaciją ir kvietimus registruotis 1-100 vietų laimėtojai jau ras savo paskyroje https://rezultatai.kengura.lt/.
Jei nepavyksta prisijungti - parašykite į info@kengura.lt.

Įkelta: 2023-05-10

Paskelbti „Kengūros“ galutiniai rezultatai:

Galutinių rezultatų lentelę galite matyti: https://new.kengura.lt/rezultatu_suvestine.
 • Dalyvavę akivaizdiniame konkurse gali savarankiškai pažiūrėti savo įvertinimus, dalyvio kortelę ir užduotis, o taip pat - atsisiųsti diplomo arba padėkos elektroninę kopiją bei pažymą apie pasiektus rezultatus konkurse. Tai galima atlikti savo paskyroje https://rezultatai.kengura.lt/.
 • Dalyvavę nuotoliniame konkurse rezultatus galima pamatyti savo paskyroje: https://ekengura.lt.
 • Mokyklų organizatoriai savo mokyklos rezultatus gali matyti, prisijungę prie Kengūros sistemos - meniu punktas "Galutiniai rezultatai -> Mokyklos rezultatai".
TOP-50 kiekvienos klasės moksleivių apdovanosime mobiliojo telefono bluetooth ausinėmis bei spausdintais diplomais. Jie bus perduoti į mokyklas iki gegužės 15 dienos.

Įkelta: 2023-05-01

Paskelbti „Kengūros“ preliminarūs rezultatai:

 • Dalyvavę akivaizdiniame konkurse gali savarankiškai pažiūrėti savo įvertinimus, dalyvio kortelę ir užduotis - adresu https://rezultatai.kengura.lt/.
 • Dalyvavę nuotoliniame konkurse rezultatus galima pamatyti savo paskyroje: https://ekengura.lt.
 • Mokyklų organizatoriai savo mokyklos rezultatus gali matyti, prisijungę prie Kengūros sistemos - meniu punktas "Preliminarūs rezultatai -> Mokyklos rezultatai".
Apeliacijas dėl rezultatų galima teikti iki penktadienio, balandžio 21 d., vakaro.

Įkelta: 2023-04-17

Konkurso rezultatų paskelbimo grafikas:

 • Balandžio 17 d., pirmadienį 12:00 skelbiami preliminarūs rezultatai, juos gali matyti mokytojai ir patys dalyviai (naudodami savo PIN kodą).
 • Penkios dienos skiriamos apeliacijoms (iki penktadienio, balandžio 21 d., vakaro).
 • Gegužės 1 d. 12:00 skelbiami galutiniai rezultatai.
 • Ne vėliau, kaip gegužės 8 d. išsiunčiamos siuntos į mokyklas ir savivaldybes su diplomais, padėkomis ir prizais.

Įkelta: 2023-03-29

Kviečiame registruotis dalyvavimui nuotoliniame "Kengūros" konkurse

Jei nespėjote užsiregistruoti "Kengūroje" akivaizdiniu būdu (arba jau nebelankote mokyklos) - kviečiame dalyvauti "Kengūroje" nuotoliniu būdu. Patogiai užsiregistruosite, internetu sumokėsite dalyvio mokestį ir konkurso dieną nuo 13:00 (ar kitą dieną galėsite pasitikrinti javo jėgas).
Jei turite gabių vaikų, kurie norėtų spręsti aukštesnių klasių uždavinius - tai taip pat svarstytina idėja.
Dalyvavimo konkurse nuoroda: https://ekengura.lt. Nesiregistravusiems mokykloje, individuali registracija dalyvavimui nuotoliniu būdu vyksta adresu: https://registracija.kengura.lt.
 
Dalyvauti galima nuo kovo 16 dienos, 13:00 val., prisijungti galima dalyviui patogiu laiku. Atsakymai bus priimami ne trumpiau, nei iki kovo 31 dienos imtinai.
Prisijungus dalyviui skiriama 75 minutės uždavinių sprendimui (Nykštukams - 50 min.), bei papildomos 20 min atsakymų suvedimui į atsakymų formą.
 
SVARBU: Jei registravotės mokykloje, tačiau esate saviizoliacijoje, ar dėl kitų priežasčių negalėjote dalyvauti akivaizdiniu būdu - mokytojas gali Jūsų paraišką (ir sumokėtą dalyvio mokestį) perkelti į nuotolinį dalyvavimą.
Tam mokyklos paraišką pateikęs asmuo turi jungtis prie https://sistema.kengura.lt, ten yra pateikta informacija, kaip atlikti perkėlimą. Perkėlus reikės perduoti dalyviui prisijungimo informaciją (pateikiama lentele, iškarto po perkėlimo operacijos).

Įkelta: 2023-02-17

„Kengūros“ akivaizdinio konkurso registracija vyksta iki vasario 15 dienos

„Kengūros“ registracija jau pradėta, kviečiame susipažinti su konkurso tvarka.
Dalyvio mokestis išlieka nepakitęs - 5 eur. Jei Jums reikia daugiau informacijos:
 • Jei esate pradinių klasių moksleivis - klauskite savo mokytojo,
 • Jei esate vyresnių klasių moksleivis - klauskite savo matematikos mokytojo,
 • Jei esate mokytojas - klauskite "Kengūros" organizatoriaus mokykloje,
 • Jei Jūs esate "Kengūros" organizatorius arba Jūsų mokykloje organizatoriaus nėra - parašykite mums el. paštu info(at)kengura.lt

Įkelta: 2023-01-21

Kviečiame į "Kengūros" organizatorių mokyklose mokymus

Mes jau pradedame ruoštis 2023-ųjų metų "Kengūros" konkursui ir, kaip ir kasmet, mums būtina mokykloje dirbančių organizatorių pagalba organizuojant konkursą.

Šiemet tęsime konkurso organizavimo procedūrų tobulinimą, todėl kviečiame į mokymus, kuriuose pristatysime naujoves, pasikeitimus ir patobulinimus bei paaiškinsime, kaip vyks konkursas.

Susitikime gali dalyvauti iki 100 dalyvių, todėl prašome pasirinkti Jums tinkamą laiką:

 • lapkričio 23 (trečiadienis), 15:00
 • lapkričio 24 (ketvirtadienis), 17:00
 • lapkričio 25 (penktadienis), 16:00
Susitikimas truks apie valandą, dalyvavimui Jums pakaks kompiuterio, vaizdo kamerą įsijungti galima, bet nėra būtina, klausimus bus galima užduoti balsu (jei turėsite mikrofoną) arba parašius žinutę susitikimo pokalbių lange.

Prašome Jūsų "Kengūros sistemoje" (ne elektroniniu paštu) pasirinkti, kuris laikas Jums yra tinkamiausias (jei netinka nei vienas - yra ir toks pasirinkimas).

Vietų kiekis grupėje yra ribotas, todėl pirmieji turės didesnį pasirinkimą. Jei visos vietos bus užimtos - bus paskelbti papildomi mokymų laikai.

Prisijungimų prie mokymų nuorodą gausite emailu susitikimo dienos rytą (iki ~11:00).

Jei Jūs turėjote prisijungimą prie "Kengūros" sistemos, bet jį pamiršote - sistema Jums jį gali priminti: https://sistema.kengura.lt/forgot-password.php

Jei prisijungimo prie "Kengūros" sistemos neturite - kreipkitės į konkurso organizatorių savivaldybėje arba į mus el. paštu info(at)kengura.lt

Įkelta: 2022-11-15

Apdovanojame konkurso nugalėtojus!

Kiekvienam į Lietuvos TOP-50 patekusiam akivaizdinio "Kengūros" konkurso dalyviui perduotas atspausdintas nugalėtojo diplomas ir atminimo dovana - "Kengūros" logotipu papuošta "Deltaco" 5,000 mAh išorinė baterija (powerbankas), kuri užtikrins, kad Jūsų išmanūs įrenginiai neliktų be energijos.

Įkelta: 2022-05-31

Paskelbti 2022 m. konkurso galutiniai rezultatai ir reitingai

TOP-50 Akivaizdinio konkurso dalyvių nuasmenintų rezultatų (palikta tik pirmoji pavardės raidė) yra paskelbti https://rezultatai.kengura.lt/galutiniai_2022.html.

Akivaizdinio konkurso dalyviai su asmeniniu rezultatu, atsakymais ir klaidomis gali susipažinti pas savo mokytoją.
Mokytojai rezultatus gali matyti prisijungę prie "Kengūros" sistemos adresu: https://sistema.kengura.lt (t.y. ten, kur paduota dalyvio paraiška).

Gavome daug prašymų iš tėvelių, norinčių pamatyti akivaizdinio konkurso dalyvio rezultatus, todėl ši galimybė yra kuriama. Norint pamatyti pasiektus rezultatus (bei parsisiųsti pažymą apie juos), reikia iš mokytojo sužinoti dalyvio unikalų kodą (jis rodomas galutinių rezultatų lentelėje).

Kai ši galimybė bus suprogramuota - informacija bus pateikta www.kengura.lt

Nuotolinio konkurso dalyviai su rezultatu, atsakymais ir klaidomis gali susipažinti, prisijungę prie savo paskyros https://ekengura.lt, naudodami savo unikalų kodą. Be informacijos, matytos seniau, dabar matysite ir vietą, kurią šis rezultatas būtų užėmęs akivaizdiniame konkurse Lietuvoje.

Įkelta: 2022-05-22

Apeliacijų priėmimas yra baigtas

Apeliacijų priėmimas yra baigtas, duomenys nebus koreguojami.

Įkelta: 2022-05-09

Paskutinės dienos pateikti apeliaciją ar pranešimą apie klaidą!

LABAI SVARBU! Kviečiame visus konkurso organizatorius mokyklose prisijungti prie "Kengūros" sistemos ir pasitikrinti dalyvių rezultatus:

 • Yra anketų, kuriose nenurodyta klasė - tokiu atveju neįmanoma paskaičiuoti taškų (nes nežinoma, kurios grupės klausimai buvo užduoti).
 • Yra anketų, kuriose nenurodyta mokykla, galbūt yra klaidų, atpažįstant vaiko pavardę ar vardą, o gal - ir atsakymo variantą.
Pratęsiame apeliacijų ar klaidų pranešimų pateikimo terminą iki šio sekmadienio - gegužės 1-osios dienos vakaro.
Tai galutinis terminas. Po šios datos rezultatai (bei reitingai) bus patvirtinti, jų nebekoreguosime.

Įkelta: 2022-04-25

Paskelbti 2022 m. konkurso preliminarūs rezultatai

Akivaizdinio konkurso dalyviai su rezultatu gali susipažinti pas savo mokytoją. Mokytojai rezultatus gali matyti prisijungę prie "Kengūros" sistemos adresu: https://sistema.kengura.lt (t.y. ten, kur paduota dalyvio paraiška).

Nuotolinio konkurso dalyviai su rezultatu gali susipažinti, prisijungę prie savo paskyros https://ekengura.lt, naudodami savo unikalų kodą.

Skelbiant rezultatus nurodomi teisingi atsakymai, dalyvio pasirinkti atsakymai, spalvinė indikacija, ar atsakymas teisingas bei surinktas balų skaičius (iš 150 galimų).

Apeliacijos yra priimamos dvi savaites nuo rezultatų paskelbimo, t.y. iki balandžio 17 dienos imtinai, el. paštu info@kengura.lt.

Akivaizdinio konkurso dalyviai galimybės pamatyti rezultatus patys neturi, dėl asmens duomenų saugumo reikalavimų, taip pat dėl tos pačios priežasties informacija apie dalyvio rezultatus neteikiama ir elektroniniu paštu.

Įkelta: 2022-04-04

Kviečiame dalyvauti nuotoliniame "Kengūros" konkurse

Jei nespėjote sudalyvauti "Kengūroje" akivaizdiniu būdu (arba jau nebelankote mokyklos) - kviečiame dalyvauti "Kengūroje" nuotoliniu būdu. Patogiai užsiregistruosite, internetu sumokėsite dalyvio mokestį ir galėsite iškarto spręsti uždavinius.
Jei turite gabių vaikų, kurie norėtų spręsti aukštesnių klasių uždavinius - tai taip pat svarstytina idėja.
Šiuo metu registracija atidaryta iki kovo 31 dienos.
 
Dalyvavimo konkurse nuoroda: https://ekengura.lt. Nesiregistravusiems mokykloje, individuali registracija dalyvavimui nuotoliniu būdu vyksta adresu: https://registracija.kengura.lt.
 
Dalyvauti galima nuo kovo 17 dienos, 13:00 val., prisijungti galima dalyviui patogiu laiku. Atsakymai bus priimami iki kovo 31 dienos imtinai.
Prisijungus dalyviui skiriama 75 minutės uždavinių sprendimui (Nykštukams - 50 min.), bei papildomos 20 min atsakymų suvedimui į atsakymų formą.
 
SVARBU: Jei registravotės mokykloje, tačiau esate saviizoliacijoje, ar dėl kitų priežasčių negalėjote dalyvauti akivaizdiniu būdu - mokytojas gali Jūsų paraišką (ir sumokėtą dalyvio mokestį) perkelti į nuotolinį dalyvavimą.
Tam mokyklos paraišką pateikęs asmuo turi jungtis prie https://sistema.kengura.lt, ten yra pateikta informacija, kaip atlikti perkėlimą. Perkėlus reikės perduoti dalyviui prisijungimo informaciją (pateikiama lentele, iškarto po perkėlimo operacijos).
 

KOK valdybos sprendimas dėl nugalėtojų skelbimo

2021 m. kovo 18 d. vyko matematikos konkursas „Kengūra“. Dėl Covid-19 aplinkybių konkursas vyko nuotoliniu būdu. Jame dalyvavo 17092 mokiniai ir darželinukai.

Vis dėlto, nuotolinis konkurso organizavimas paveikė ir dalyvių rezultatus: net 674 Nykštuko (0-1-2 klasių) ir 200 Mažylio (3-4 klasių) grupių dalyviai surinko maksimalų balų skaičių išsprendę visus konkurso uždavinius. Šie skaičiai smarkiai skiriasi nuo daugiamečių tendencijų, kai visus uždavinius išspręsdavo vos vienas kitas mokinys (žr. lentelę).

2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021
Nykštukas 7 10 8 7 3 11 6 518 674
Mažylis 4 9 4 15 2 15 2 55 200
Bičiulis 2 1 1 1 1 0 0 7 7
Kadetas 0 0 1 1 0 0 9 1 0
Junioras 0 0 0 0 0 0 0 2 3
Senjoras 1 0 0 0 1 3 3 1 0

Lentelė: maksimalų balų skaičių surinkę „Kengūros“ konkurso dalyviai pagal grupes.

Dėl to Kengūros konkurso organizacinio komiteto valdyba priėmė sprendimą šiemet Nykštuko ir Mažylio amžiaus grupių klasėse neskelbti nugalėtojų – 50 daugiausiai taškų surinkusių dalyvių. Vietoj to, diplomai už puikų dalyvavimą bus paruošti visiems priešmokyklinės ir 1-4 klasių dalyviams, surinkusiems tiek taškų, kiek ankstesniais metais surinkdavo 50 geriausiai pasirodžiusių klasės mokinių.

Taip pat Kengūros konkurso organizavimo komiteto valdyba priėmė sprendimą neįtraukti ir nereitinguoti oficialiose rezultatų suvestinėse dalyvių, kurie konkurso metu pateikė tuščius atsakymų rinkinius.

KOK valdybos sprendimas (PDF)

Organizatoriai

Įkelta: 2021-04-19

Konkurso partneriai

VU LMMA NSA LMD LMNSC SMM GVA TEV INFO-TEC INFO-TEC