Stovyklautojų sąrašai

Svarbu: Užsiregistravę stovyklautojai, dėl labai rimtų priežasčių nebegalintys vykti į stovyklą, apie tai turi pranešti iki birželio 26 dienos. Priešingu atveju jiems teks sumokėti stovyklos kelialapio kainą (150 eurų).

Bebrams: stovyklautojų sąrašas talpinamas čia.

5 klasė

Eil. nr. Stovyklautojas Mokykla Savivaldybė
1. Simonas Bikelis Aukštakalnio progimnazija Utenos r. sav.
2. Rokas Braidokas Širvintų Atžalyno progimnazija Širvintų r. sav.
3. Paula Chalimavičiūtė Taikos progimnazija Vilniaus m. sav.
4. Marijus Danisevičius Garliavos Jonučių progimnazija Kauno r. sav.
5. Deividas Dumčius Prezidento Valdo Adamkaus Gimnazija Kauno m. sav.
6. Jokūbas Jasiūnas progimnazija Magis Vilniaus m. sav.
7. DEIMANTĖ JUKNEVIČIŪTĖ PANEVĖŽIO MYKOLO KARKOS PAGRINDINĖ MOKYKLA Panevėžio m. sav.
8. Paulius Kalinauskas Jašiūnų ,,Aušros" gimnazija Šalčininkų r. sav.
9. Vitalij Katin Vilniaus Ateities mokykla Vilniaus m. sav.
10. Linas Laukaitis Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija Vilniaus m. sav.
11. Antanas Oržekauskas Balsių progimnazija Vilniaus m. sav.
12. Aleksas Pupliauskas Kauno Dailės gimnazija Kauno m. sav.
13. Karolina Radavičiūtė Progimnazija "Magis" Vilniaus m. sav.
14. Alanas Rudaitis Miroslavo gimnazija Alytaus r. sav.
15. Vakarė Stankevičiūtė M. K. Čiurlionio menų mokykla Vilniaus m. sav.
16. Rokas Valuckas Vilniaus Ąžuolyno progimnazija Vilniaus m. sav.
17. Aironas Zakarka Aukštakalnio progimnazija Utenos r. sav.
18. Erikas Zaura Kazimiero Paltaroko gimnazija Panevėžio m. sav.

6 klasė

Eil. nr. Stovyklautojas Mokykla Savivaldybė
1. Juta Adomaitytė Joniškio Mato Slančiausko progimnazija Joniškio r. sav.
2. Jorūnė Babarskaitė Taikos progimnazija Vilniaus m. sav.
3. Tomas Babelis Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija Utenos r. sav.
4. Jokūbas Baltūsis VšĮ Pranciškonų gimnazija Kretingos r. sav.
5. Ieva Bėtkytė Vilniaus J. Basanavičiaus progimnazija Vilniaus m. sav.
6. Nedas Bolevičius Kėdainių "Ryto" progimnazija Kėdainių r. sav.
7. Lukas Dambrauskas Progimnazija "Magis" Vilniaus m. sav.
8. Jorė Džiaugytė Vilniaus Versmės Katalikiškoji Gimnazija Vilniaus m. sav.
9. Jorūnas Janaudis Utenos r. Užpalių gimnazija Utenos r. sav.
10. Juozapas Jurkša Kauno Dainavos progimnazija Kauno m. sav.
11. Vytenis Kalinauskas Simono Daukanto progimnazija Vilniaus m. sav.
12. Augustė Motiejūnaitė Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija Vilniaus m. sav.
13. Tomas Paznėkas Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija Vilniaus m. sav.
14. Danielė Ramanauskaitė Progimnazija "MAGIS" Vilniaus m. sav.
15. Kasparas Savickis Vilniaus jėzuitų gimnazija Vilniaus m. sav.
16. Jurgita Skersytė Progimnazija „Magis“ Vilniaus m. sav.
17. Pijus Šapnagis Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija Kauno m. sav.
18. AUSTĖ ŠČEPKAUSKAITĖ GRIGIŠKIŲ "ŠVIESOS" GIMNAZIJA Vilniaus m. sav.
19. Rokas Urbonas Panevėžio K. Paltaroko gimnazija Panevėžio m. sav.
20. IGNAS VASILIAUSKAS Marijampolės Marijonų gimnazija Marijampolės sav.

7 klasė

Eil. nr. Stovyklautojas Mokykla Savivaldybė
1. Gustė Bajarkevičiūtė LSMU gimnazija Kauno m. sav.
2. Kamilė Balžekaitė LSMU gimnazija Kauno m. sav.
3. Dainius Burokas Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija Kauno m. sav.
4. Tomas Dambrauskas Vilniaus Petro Vileišio progimnazija Vilniaus m. sav.
5. Rūta Giedrytė Vilniaus Taikos progimnazija Vilniaus m. sav.
6. Augustinas Jarockis Panevėžio m. "Šaltinio" progimnazija Panevėžio m. sav.
7. Rugilė Kaluževičiūtė Kauno Žaliakalnio progimnazija Kauno m. sav.
8. Vaidas Metrikas Kretingos Marijono Daujoto pagrindinė mokykla Kretingos r. sav.
9. Marius Mikelionis Taikos progimnazija Vilniaus m. sav.
10. Radvilas Pelanis Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija Vilniaus m. sav.
11. Jovydas Petrėtis Žemynos progimnazija Vilniaus m. sav.
12. Benas Pranauskas Vilniaus Petro Vileišio progimnazija Vilniaus m. sav.
13. Gustas Pranckietis Vilniaus jėzuitų gimnazija Vilniaus m. sav.
14. Nikita Rockinas Vilniaus Santaros progimnazija Vilniaus m. sav.
15. Domantas Stanys Kauno Jėzuitų gimnazija Kauno m. sav.
16. Adomas Traubas Vilniaus Petro Vileišio progimnazija Vilniaus m. sav.
17. Patricija Venclovaitė Vilniaus Petro Vileišio progimnazija Vilniaus m. sav.
18. Kamilė Žemgulytė „Saulės“ privati gimnazija Vilniaus m. sav.
19. Monika Žemgulytė „Saulės“ privati gimnazija Vilniaus m. sav.
20. Laurynas Žukauskas Rožyno progimnazija Panevėžio m. sav.

8 klasė

Eil. nr. Stovyklautojas Mokykla Savivaldybė
1. ROKAS BURNEIKA Ukmergės pagrindinė "Šilo" mokykla Ukmergės r. sav.
2. Marijus Cvilikas Kauno KTU Vaižganto progimnazija Kauno m. sav.
3. Nedas Domkus Panevėžio "Vilties" progimnazija Panevėžio m. sav.
4. Greta Duko Vilniaus Jeruzalės progimnazija Vilniaus m. sav.
5. Nojus Džiaugys Vilniaus ,,Versmės' katalikiškoji gimnazija Vilniaus m. sav.
6. Eglė Gečaitė Kauno Kazio Griniaus progimnazija Kauno m. sav.
7. Modestas Gujis Širvintų „Atžalyno“ progimnazija Širvintų r. sav.
8. Žygimantas Liutkus Emilijos Pliaterytės progimnazija Vilniaus m. sav.
9. NATANAS NAINYS Vilniaus Žygimnato Augusto pagrindinė mokykla Vilniaus m. sav.
10. Emilė Sadauninkaitė Vilniaus Taikos progimnazija Vilniaus m. sav.
11. Mantas Skyrius Saulės privati gimnazija Vilniaus m. sav.
12. Dovydas Vadišius Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija Klaipėdos m. sav.
13. Kornelija Venclovaitė Vilniaus Petro Vileišio progimnazija Vilniaus m. sav.
14. Lukas Žilinskas Kauno Jėzuitų gimnazija Kauno m. sav.
LMD
VU
SMM
GVA
TEV
LMNSC

© 1995 - 2017 Tarptautinis matematikos konkursas „KENGŪRA“. Visos teisės saugomos

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas