kangaroo Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“

Naujienos

Svarbu!

Prašome kuo skubiau patikslinti žemiau pateiktų dalyvių klasę. Be jos negalime suskaičiuoti rezultatų.
Mokyklų organizatoriai klasę gali įrašyti prisijungę prie sistemos.
Taip pat galite rašyti mums el. paštu info@kengura.lt.

Įrašų: 124
Alytaus m. sav.
1. GECEVIČIŪTĖ AKVILE Alytaus profesinio rengimo centras
Alytaus r. sav.
1. BALIUKINAITĖ URTĖ Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija
2. DABRAVOLSKAITĖ SIMONA Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija
3. BRAZLAUSKAS MODESTAS Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius
Anykščių r. sav.
1. MOTIEJŪNAS KAROLIS Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla
2. GAILIŪNAS DEIMANTAS Debeikių pagrindinė mokykla
3. MASILIONIS ŠARŪNAS Debeikių pagrindinė mokykla
4. STASIŪNAS VYTAUTAS Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras
5. SURGAITIS MATAS Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras
Biržų r. sav.
1. BULKAUSKAS MANTAS Biržų „Aušros“ pagrindinė mokykla
2. VAITAITIS KASPARAS Biržų „Saulės“ gimnazija
3. GIRJUTAS LIUTAURAS Medeikių pagrindinė mokykla
4. ZIGMANTAITĖ DEIMANTĖ Pabiržės pagrindinė mokykla
Briuselio m.
1. BRIAND-MOPLAISIR SOFIA Briuselio II Europos mokykla
2. JOKUŽYTĖ KAMĖJA Briuselio II Europos mokykla
3. PATECKAITĖ AMELIJA Briuselio II Europos mokykla
4. RUDZINSKAS ROKAS Briuselio II Europos mokykla
5. SMERAUSKAITĖ GUODA Briuselio II Europos mokykla
Joniškio r. sav.
1. ARLAUSKAITĖ JULIJA Žagarės gimnazija
2. GOŠTAVIČIŪTĖ KRISITNA Žagarės gimnazija
Jurbarko r. sav.
1. STANKUTĖ TIJA Eržvilko gimnazija
Kaišiadorių r. sav.
1. BANEVIČIŪTĖ LUKNĖ Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija
2. KAVALIAUSKAS DOVYDAS Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija
3. SASNAUSKAS KAJUS Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija
Kauno m. sav.
1. PAULIUKAS TITAS Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija
2. GURKŠNYS GRANTAS Kauno Panemunės pradinė mokykla
3. KALINAUSKAITĖ LUKA Kauno Panemunės pradinė mokykla
4. SAVERAITĖ GABIJA Kauno Rokų gimnazija
5. BIELSKIS KAROLIS Kauno Simono Daukanto progimnazija
6. GRILIAUSKAITĖ GABIJA Kauno Dainavos progimnazija
7. ABROMAVIČIUS LAURYNAS Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla
8. PUŠAS DANIELIUS Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla
9. SATKAUSKAITĖ AKVILĖ Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla
10. ŽITKUS DOMI NYKAS Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla
11. EZELSKIS DOMINYKAS Kauno Jono Pauliaus II gimnazija
12. VAŠKYTĖ URTĖ Kauno Jono Pauliaus II gimnazija
13. ŽIRLYTĖ DEIMANTĖ Kauno Milikonių progimnazija
14. ABDIYEV ELVINAS Kauno Petrašiūnų progimnazija
15. JUCIUS JOKŪBAS Kauno Senamiesčio progimnazija
16. URBONAS PAULIUS Kauno Senamiesčio progimnazija
17. RAZAS MANTAS Kauno Veršvų gimnazija
18. ZINKEVIČIUS VYTAURAS Kauno Veršvų gimnazija
19. STANEVIČIUS HAROLDAS Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija
20. MALAŠAUSKAS ARTŪRAS Kauno „Saulės“ gimnazija
21. MOCKUS MARIUS Kauno „Saulės“ gimnazija
22. GIEDRAITYTĖ AUKSĖ Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla
23. JUREVIČIUS JONAS Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla
Kauno r. sav.
1. BARANAUSKAS AINIUS Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija
2. JANUŠKEVIČIŪTĖ GRETA Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija
3. KONDROTAS RAPOLAS Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija
4. MASLAUSKAITĖ UPĖ Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija
5. KULIKAUSKAITĖ ELINGA Babtų gimnazija
6. MIKALAJŪNAS AIRIDAS Batniavos mokykla–daugiafunkcis centras
7. KODZEVIČIŪTĖ GERTRŪDA Ežerėlio pagrindinė mokykla
8. MISIUKEVIČIŪTĖ GERDA Ežerėlio pagrindinė mokykla
9. DADŪRA DANIELIS Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos Mastaičių pagrindinio ugdymo skyrius
10. LIUBINAITĖ SAULĖ Kauno rajono Panevėžiuko pagrindinė mokykla
11. JANKŪNAITĖ ADRIJA Kauno rajono Piliuonos gimnazija
12. PAŠKEVIČIŪTĖ ADRIJA Kauno rajono Piliuonos gimnazija
13. STRELECKYTĖ GABIJA Kauno rajono Piliuonos gimnazija
14. BAČANSKYTĖ MĖTA Neveronių gimnazija
Kazlų Rūdos sav.
1. FEDARAVIČIUS VAKARIS Bagotosios pagrindinė mokykla
Kėdainių r. sav.
1. RAUDAITĖ AUSTĖ Akademijos gimnazija
Klaipėdos r. sav.
1. NARVILAS NOJUS Endriejavo pagrindinė mokykla
2. RUBAVIČIUS RIMANTAS Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinė mokykla
3. SAVICKAS TOMAS Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinė mokykla
4. BACEVIČIUS TOMAS Ketvergių pagrindinė mokykla
5. PETKEVIČIŪTĖ AGNĖ Ketvergių pagrindinė mokykla
Palangos m. sav.
1. BENIUŠIS PAULIUS Palangos senoji gimnazija
Panevėžio m. sav.
1. ILJINAS EDGARAS 5-oji gimnazija
2. MIKALAUSKAS DOMAS Panevėžio pradinė mokykla
3. VISACKAS MANTAS Panevėžio pradinė mokykla
4. SKUJA LEONARDAS Rožyno progimnazija
5. BAZILIŪTĖ EVELINA „Ąžuolo“ progimnazija
6. KUČYS EDVINAS „Saulėtekio“ progimnazija
7. LIPSKYTĖ AKVILĖ „Saulėtekio“ progimnazija
Pasvalio r. sav.
1. ZIMKAITĖ KAROLINA Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija
2. MARTINONIS ROKAS Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla
Plungės r. sav.
1. BENORAS PIJUS Plungės Senamiesčio mokykla
Raseinių r. sav.
1. BALTRUŠAITIS DEIVIDAS Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija
2. STANAITIS ARNAS Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla
Rokiškio r. sav.
1. ZIBOLYTĖ GODA Jūžintų Juozo Otto Širvydo pagrindinė mokykla
Šilalės r. sav.
1. GUDLENKYTĖ AUGUSTĖ Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija
2. ZYBARTAITĖ GERDA Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija
Ukmergės r. sav.
1. BARTKUTĖ VESTA Ukmergės Pašilės progimnazija
Utenos r. sav.
1. PETRAVIČIUS IGNAS Utenos Vyturių progimnazija
Vilkaviškio r. sav.
1. DUBICKAS TITAS Vilkaviškio Ąžuolo progimnazija
2. IGNATAVIČIŪTĖ MIGLĖ Vilkaviškio Ąžuolo progimnazija
3. MAČIULSKAS TOMAS Vilkaviškio Ąžuolo progimnazija
4. MERKEVIČIŪTĖ URŠULĖ Vilkaviškio Ąžuolo progimnazija
5. LEVICKAITĖ SAULĖ Vilkaviškio r. Kybartų „Saulės“ progimnazija
6. NAVICKAITĖ DOMINYKA Vilkaviškio r. Kybartų „Saulės“ progimnazija
7. VASILIAUSKAS ADAMAS Vilkaviškio r. Kybartų „Saulės“ progimnazija
Vilniaus m. sav.
1. BEINARĖ ANGELINA Baltupių progimnazija
2. KRASNOPORAVAS LIUTAURAS Baltupių progimnazija
3. MOŽEIKAITĖ ELVITA Barboros Radvilaitės progimnazija
4. GEDGAUDAITĖ MARTYNA Fabijoniškių mokykla
5. IONESCU PATRIKAS GABRIELIUS Grigiškių „Šviesos“ gimnazija
6. AKSIJONAITIS NILAS Martyno Mažvydo progimnazija
7. PAUKŠTYS ĄŽUOLAS Simono Stanevičiaus progimnazija
8. PRANARAUSKAITĖ RUGILĖ Simono Stanevičiaus progimnazija
9. ŠLAPIKAS MINDAUGAS Simono Stanevičiaus progimnazija
10. IVICKYTĖ ARIELĖ Vaduvos darželis-mokykla
11. ŠARAŠKINAS NAZARAS Vasilijaus Kačialovo gimnazija
12. TEREŠČENKO EUGENIJA Vasilijaus Kačialovo gimnazija
13. BELIKOVA ARINA Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija
14. NAUMOVAS MAKSIM Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija
15. MICHAILOV ROSTISLAV Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija
16. MILOVAS ALEKS Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija
17. RADZEVIČ DARJA Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija
18. ŠORYGINA SOFIJA Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija
19. SUDNIKEVIČ VALENTIN Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija
20. TOLSTIKOVA VERONIKA Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija
21. VASYLIEVA MARIJA Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija
22. KONDRAŠOVAS LUKAS Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija
23. RIMEIKIS NOJUS Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija
24. ŠAREIKO KIRIENA Vilniaus „Žaros“ gimnazija
25. VAIDOGAITĖ DOMINYKA Vilniaus „Židinio“ suaugusiųjų gimnazija
26. GALDIKAITĖ BARBORA „Šviesos“ pradinė mokykla
27. GERDAUSKIS MODESTAS „Šviesos“ pradinė mokykla
28. KRIAUČIŪNAITĖ EMILIJA „Šviesos“ pradinė mokykla
Vilniaus r. sav.
1. ŽONYCH ANASTASIJA Vilniaus r. Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazija
2. KICEL ERNEST Vilniaus r. Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio gimnazija
3. DĖMENYTĖ DOMINYKA Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija

Įkelta: 2018-04-18

LMD
VU
SMM
GVA
TEV
LMNSC

© 1995 - 2018 Tarptautinis matematikos konkursas „KENGŪRA“. Visos teisės saugomos

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas